Hakkımızda

Hakkımızda

Alkent Emlak , gayrimenkul sektöründe 35 yıllık deneyimi olan Orhan UYAR ve Ayhan Sabri UYAR tarafından Bakırköy’de Kuruldu. Baba ve oğlun birlikte başladığı bu mücadele; Büyükçekmece Alkent 2000 ‘ de Alkent Emlak olarak modern ofisiyle bölgesinde aranılan , güvenilir ofis olarak siz saygı değer müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.


Alkent Emlak, 2008 yılından beri birlikte çalıştığı Alarko Holding’in Alkent 2000 İstanbul projesini birinci ve ikinci el olarak ağırlıklı pazarlamakta ve EMAAR Properties Gayrimenkul Gelişme A.Ş.’nin bölgemize kazandırdığı Karaağaç köyü, Sırtköy mevkindeki Toskana Vadisi Evleri projesinin konutlarının birinci ve ikinci satış pazarlamasını, kiralanmasını yapmaktayız. 


Bu bağlamda konut olarak site bazında ; Alkent 2000 İstanbul , Toskana Vadisi Evleri, Alarko Göl malikaneleri, Tulipa, Pelican Hill, Günışığı Konutları, Hisar Evleri , Göl Mahal , Vale Lacus , West Blocks projelerini pazarlamaktayız. 


Ticari olarak ta; arsa-bina alım ve satımı, fabrika binaları kurup pazarlama, bankalara ekspertiz raporları hazırlama, büyük firma ve holdinglerin gayrimenkul danışmanlığını üstlenme, fizibilitelerini yapma gibi hizmetler diğer çalışma alanlarını oluşturmaktadır. Genel olarak; Büyükçekmece, Alkent 2000, Çakmaklı, Kıraç, Hadımköy bölgeleri uzmanlık alanımız olup konut ve ticari çalışmaktayız.


  Bölgemizde ve İstanbul genelinde Fabrika , Lojistik ,Sanayi , Arsa , Daire , Villa ve gayrimenkul pazarlamasında ve satışında müşteri memnuniyeti ilkesi benimsenerek, Sizlere her branşta uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermektedir.